
III Powiatowy Konkurs ekologiczno-chemiczny dla uczniów klas 8 szkół podstawowych „Człowiek, chemia i środowisko”
W dniu 14.04.2026 w naszej szkole odbył się III Powiatowy Konkurs ekologiczno-chemiczny dla uczniów klas 8 szkół podstawowych „Człowiek, chemia i środowisko”. Uczestnicy dzielnie zmagali się w dwóch etapach, które zawierały zarówno zadania zamknięte i otwarte.
W dniu 15 maja odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów. Tegoroczni laureaci to:
1. miejsce – Michał Selwesiuk z SP nr 2 w Jaśle
2. miejsce – Maja Buczyńska z SP w Bieździedzy
3. miejsce – Hubert Kajor z SP nr 2 w Jaśle
Tytuł finalisty otrzymali: Aleksandra Król i Patrycja Łącka z S.P w Samoklęskach oraz Zuzanna Sarna z SP nr 1 w Jaśle.
Gratulujemy wszystkim ósmoklasistom zaangażowania i chęci poszerzania wiedzy z zakresu chemii i ekologii.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom szkół podstawowych za przygotowanie uczniów. Uczestnikom życzymy dalszych sukcesów również w innych dziedzinach nauki.
Organizatorkami konkursu są Marzena Barzyk i Magdalena Kaczorkiewicz-Janiga.






