Nasza szkoła wzięła udział w Olimpiadzie Zdrowia PCK z Biedronką.

Partnerem głównym 30. jubileuszowej edycji Olimpiady została sieć sklepów z Biedronką.  Patronami tej edycji : rektor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytet Opolski.

Etap szkolny Olimpiady odbył się 28 marca 2023r.  Spośród ośmiu uczestników konkursu, największą ilość punków uzyskała Klaudia Wiatr z klasy 2c i awansowała do następnych rozgrywek. W eliminacjach rejonowych, które odbyły się 21 kwietnia 2023r., Klaudia zajęła drugie miejsce. Zawodnicy rozwiązywali test wiedzy obejmujący zagadnienia związane z promocją zdrowia, zdrowym stylem życia, zdrowym żywieniem, promowaniem aktywności fizycznej i ekologii.

Gratulujemy!