25 maja 2023r. Odbył się etap wojewódzki Konkurs Logistycznego organizowany pod patronatem Podkarpackie Kuratorium Oświaty  przez Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie. Najlepsi uczniowie klas logistycznych konkurowali ze sobą rozwiązując skomplikowany test i zadania. Naszą szkołę reprezentowali: Bożek Wiktor,  Kucharski Mateusz i Marcinek Martyna z klasy 4 Pf, zwycięzcy etapu szkolnego. Tegoroczny konkurs był bardzo wyrównany  i aż 8 uczestników otrzymało taką sama ilość punktów, a zwycięzcy tylko o punkt więcej. Lecz w konkursie tym ważny jest tez czas oddania pracy i zakończenia zadania, co skrupulatnie zapisuje komisja konkursowa. Mimo to wśród najlepszych logistyków województwa podkarpackiego znalazł się nasz uczeń: Mateusz Kucharski . Gratulujemy wiedzy i umiejętności. Życzymy dalszych sukcesów .