Sukcesy plastyczne

Uczniowie Zespołu  Szkół nr 3 im. Stanisława Pawłowskiego w Jaśle popularny „ Chemik” bardzo chętnie biorą udział w konkursach plastycznych międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich a także powiatowych prezentując swoje niezwykłe zdolności i osiągając sukcesy.

Talent naszych uczniów – młodych artystów został zauważony i doceniony w konkursie plastycznym   zorganizowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego  w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Jaślanie pamiętają o historii swojej Małej i Wielkiej Ojczyzny”.

Tematem konkursu plastycznego była „100. rocznica Bitwy Warszawskiej – Cudu nad Wisłą”.

Uczniowie znakomicie poradzili sobie z wykonaniem plakatu i w kategorii szkół ponadpodstawowych osiągnęli sukcesy:

drugie miejsce w tym konkursie otrzymała Emilia Smoleń z kl. Id

trzecie  miejsce otrzymał Konrad Sokołowski z kl. 1h

a wyróżnienie uzyskała   Zuzanna Koštál  z kl. Id

Prace plastyczne oceniała komisja w składzie: Anna Brożyna, Bogdan Samborski, Tomasz Kasprzyk, Andrzej Gawlewicz.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Podsumowanie konkursu, wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się po zniesieniu ograniczeń związanych z koronawirusem.