28 maja 2024 roku uczniowie klasy 4f technik logistyk , a także przedstawiciele klas: 3f, 2h i 2e wzięli udział w Dniu Otwartym Wyższej Szkoły Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie. Prezentacji kierunków kształcenia towarzyszyły różne atrakcje, w których uczestniczyła nasza młodzież. Były to m.in. warsztaty tematyczne dotyczące bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, fotometrii, branży modowej, mechanizmu odczuwana głodu oraz pielęgnacji skóry. Studenci zaprosili do stref tematycznych, wśród których znalazły się strefy: nauki, kariery, zdrowia, gier oraz symulatory jazdy ciężarówką. Z dużym zainteresowaniem młodzież obejrzała występ twórcy Rock Your English i pokaz Freestyle Football w wykonaniu rekordzisty Polski. Podczas pikniku można było sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy, tyrolce, grając w szachy i tenisa. Uczniowie miło spędzili czas i część deklaruje w przyszłości możliwość wyboru jednego z prezentowanych kierunków studiów.