21 maja 2021 r. odbył się finał VI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej organizowany przez Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie. Pierwszy etap – szkolny miał miejsce 16 kwietnia 2021 . Spośród uczniów naszej szkoły do konkursu przystąpili : Paweł Sendra, Tomasz Wajda i Mikołaj Wójtowicz z klasy 3 F technik logistyk. Konkurs zwyciężył Mikołaj  Wójtowicz i to on reprezentował szkołę w finale 21 maja. Poziom konkursu był bardzo wyrównany i chociaż punktacje wszystkich uczestników były takie same zwycięża osoba , która rozwiązała konkurs w najkrótszym czasie. Konkurs odbył się o- line . W finale Mikołaj  rozwiązał w ciągu 25 minut test składający się z 30  bardzo wymagających pytań  . To pozwoliło uzyskać świetne  9 miejsce spośród wszystkich uczestników konkursu z całego województwa podkarpackiego  . Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MW-F