26 i 27 października uczniowie klasy 2 k technik logistyk odbyli wycieczkę do Krakowa . W programie wizyta w Centrum Edukacji Lotniczej _kraków Balice, gdzie młodzież poznała zasady odprawy pasażerów, zasady wwozu i wywozu pamiątek oraz mogła podziwiać starty i wyloty samolotów. Tutaj też poznali jaka role na lotnisku pełnią marszałkowie, mogli poznać wiele ciekawostek i nowinek lotniczych. Kolejnym punktem programu był Wawel, gdzie młodzież mogła podziwiać skarby zgromadzone w Skarbcu Królewskim: płaszcz Króla Zygmunta Starego jako dar od króla Francji Ludwika XIV, miecz Szczerbiec – miecz koronacyjny królów polskich od zjednoczenia po rozbiciu dzielnicowym,wspaniałość komnat reprezentacyjnych oraz wiele innych cennych zabytków np. Arrasy Królewskie. Wieczorem po zakwaterowaniu zwiedziliśmy sukiennice, Kościół Mariacki oraz wspólnie spożyliśmy obiadokolację. 27 października z kolei zwiedziliśmy krakowskie ZOO i poznaliśmy  tajemnice jego mieszkańców. Było to ciekawe doświadczenia i super sposób na spędzenie miło czasu w tak ważnym historycznie mieście.