13-14 października 2023 – rzeszowska hala Podpromie – zawody robotyczne XChallenge 2023
W tym roku Kilerów Trzech zdeklasowało konkurencję!!!
Zacznijmy od wspomnień – zeszły rok 2022 Hunterek w pierwszym dniu zawodów XChallenge Task Hunters wywalczył III miejsce, w drugim dniu, w konkurencji Smash Bots Kiler powtórzył sukces Hunterka.
Jednak w tym roku głodna sukcesów drużyna Kilerów Trzech i ich „podopieczni” Hunterek i Kiler nie dali szans przeciwnikom i wygrali obie konkurencje zdobywając ???????? miejsce. Dodatkowo drużyna otrzymała nagrodę za najlepszą prezentację.
Ogromne gratulacje dla drużyny w składzie Dominik Pruchnik, Kacper Kozioł i Paweł Wojdyła. Mimo, że chłopaki są w klasie maturalnej to znajdują czas na rozwijanie swoich pasji.
Na szczęście mają też już godnych następców w drużynie Trzej Pancerni, którzy w tym roku byli o krok od podium ze swoim Dzikiem, z którym zajęli IV miejsce w Task Hunters. Chłopaki dla Was również wielkie słowa uznania i za rok to Wy będziecie odbierać nagrody.
I jeszcze raz słowa podziękowania dla pana Dominik Mitoraj nauczyciela z Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Jaśle, który przekazał swoją wiedzę i poświęcił swój czas aby chłopaki mogli stać na najwyższych stopniach.