Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
organizowanej przez

Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu
z udziałem uczennicy klasy V technikum logistycznego

Martyny Marcinek

15 marca 2024 roku uczennica naszej szkoły Martyna Marcinek uczestniczyła w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są: wiedza, umiejętności oraz postawy w obszarze branży TSL (transport-spedycja-logistyka). Udział w tym etapie potwierdza posiadanie przez uczennicę wysokich kwalifikacji zawodowych. Martyna zmierzyła się z konkursowymi zadaniami problemowymi, ale też zdobyła kolejne doświadczenia.

Uczennica miała możliwość spotkania z przedstawicielami firm logistycznych podczas wykładów branżowych i spaceru po pięknym Wrocławiu.

Gratulujemy !