GODZINY dla RODZICA

 

rok szkolny  2022 / 2023 :

 

Lp. Nazwisko Imię  

DZIEŃ

TYGODNIA

 

GODZINA  KONSULTACJI

Chłopek Agnieszka wtorek 12.00 – 13.00
2. Gierut Halina wtorek 15.00 – 16.00
3. Maczuga Agnieszka wtorek  

8.30 – 9.30

 

4. Kalita Tadeusz poniedziałek 12.15 – 13.15
5. Białek Magdalena czwartek 15.00 – 16.00
6. Bilska Marta środa 11.30 – 12.30
7. Błażejowska Barbara piątek 10.25  – 11.25
8. Buchała Beata  wtorek 9.40 – 10.25
9. Buczyński Józef wtorek 9.35 – 10.35
10. Czajka Małgorzata piątek 13.05 – 14.05
11. Dacyl Paweł wtorek 14.00 – 15.00
12. Fiałkiewicz Elżbieta wtorek 8.35 – 9.35
13. Jamrogiewicz Edyta piątek 7.50-8.50
14. Jaworska Barbara poniedziałek 8.40 – 9.40
15. Kluszczyk Łukasz piątek 7.50 – 8.50
16. Korzeń Małgorzata poniedziałek 9.40 – 10.40
17. Krawczyk Mateusz wtorek 10.40 – 11.40
18. Krupiński Krzysztof wtorek 9.40 – 10.40
19. Kukla Andrzej
20. Lach Jadwiga piątek 10.25 – 11.25
21. Lewicz-Szańca Ewa poniedziałek 9.40 – 10.40
22. Łącka Ewa środa 10.25 – 11.25
23. Łupkowska Jolanta środa 9.40 – 10.40
24. Mastej Małgorzata czwartek 9.40 – 10.40
25. Matłosz Damian wtorek 12.15 – 13.15
26. Nowak Edyta środa 9.40 – 10.40
27. Papciak Krzysztof piątek 9.30 – 10.30
28. Pięta Małgorzata poniedziałek 7.50 – 8.50
29. Piwowarska Elżbieta środa 7.50 – 8.50
30. Pochroń Mariusz czwartek 7.00 – 8.00
31. Rabsztyn Agata piątek 10.25 – 11.25
32. Reczek Barbara wtorek 9.40 – 10.40
33. Rzepa Barbara piątek 10.25 – 11.25
34. Roś Maria
35. Sędłak Małgorzata środa 7.50 – 8.50
36. Sojka Lucyna poniedziałek 10.25 – 11.25
37. Stęgowski Marek środa 7.00 – 8.00
38. Styczyńska Krystyna środa 12.25 – 13.15
39. Syzdek Monika środa 10.25 – 11.25
40. Szot Katarzyna poniedziałek 12.15 – 13.15
41. Szpak Elżbieta środa 7.00 – 8.00
42. Szumiec Łukasz czwartek 13.00 – 14.00
43. Szwarc Marcin piątek 12.20 – 13.20
44. Śmietana Beata środa 9.40 – 10.40
45. Wesołowska Małgorzata wtorek 11.15 – 12.15
46. Więcek-Furmanek Monika czwartek 11.30 – 12.30
47. Woźniak Beata piątek 11.20 – 12.20
48. Zalewska Ewa poniedziałek 8.40 – 9.40
49. Zielińska Krystyna czwartek 10.25 – 11.25
50. Zima Maria środa 7.50 – 8.50
51. Żmigrodzka Monika piątek 9.40 – 10.40
1. Janiga Aleksandra czwartek 12.30 – 13.30
2. Jełowicki Tomasz środa 11.15 – 12.15
3. Marek Barbara poniedziałek 14.50 – 15.50
4. Polak Lilianna wtorek 7.00 – 8.00
5. Prajsnar Ryszard środa 15.45 – 16.45
6. Procner-Tomkiewicz Krystyna wtorek 12.20 – 13.00
7. Wilczkiewicz Dariusz poniedziałek 12.00 – 13.00