Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczą w konkursach fotograficznych  rozwijając swoje  pasje i  zdolności.

Emilia Smoleń z kl. 1d oraz Konrad Sokołowski z kl. 1h brali udział w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „ Leśne fotografie”.  Organizowanego przez Dyrekcje Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział w Rzeszowie.

Agnieszka Barzyk kl. 1f, Artur Frydrych kl. 1d, Karolina Konieczna kl. 1f, Gabriela Majewska kl. 1f, Szymon Krzemień kl. 1f, Wiktor Ptaszek 1h. brali udział w zimowym konkursie fotograficznym  „ Nasza zima” organizowanym przez Karpacką Państwową Uczelnię w Krośnie.

Uczniowie biorący udział w konkursach fotograficznych mają możliwość prezentowania swoich zainteresowań poprzez kontakt z przyrodą. Tematyką ich fotografii jest  piękno leśnego pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, uroda leśnych zabytków czy uroki grzybobrania.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i zachęcamy wszystkich  do tak aktywnego spędzania czasu.